Новий рік у Львові: просте рішення для гарного свята без зайвих витрат

Новий рік у Львові: просте рішення для гарного свята без зайвих витрат

Багато хто з львів’ян вже почав готуватися до Нового року та Різдва: купує ялинкові прикраси, шукає цікаві рецепти, запасає продукти до сімейного застілля. Надійним помічником у цьому питанні традиційно стане найбільша торговельна мережа країни – «АТБ». 1044 комфортних дискаунтери вже готові обслужити покупців, аби вони наповнили свої холодильники гарантовано свіжими продуктами за доступними цінами. Магазини найбільшого вітчизняного ритейлера цілодобово працюють у 265 населених пунктах 24 областей України, включаючи й нашу Львівщину.

Майже 4 млн постійних клієнтів «АТБ» точно знають, де слід купувати продукти, адже компанія гарантує якість товарів у власних магазинах. Зараз асортимент маркетів «АТБ» перевищує 3,5 тис. найменувань, а вартість продуктів на 10–15% нижча за середньоринкову.

Більш того, понад 800 товарних позицій представлені продукцією власного виробництва та власним імпортом. Ціни на такі товари можуть бути на 30% нижчими за ціни на будь-які аналоги. Клієнти «АТБ» уже понад чверть століття можуть щодня економити, грамотно витрачаючи свої кошти. Компанія не працює з посередниками та мінімізувала витрати на електроенергію й опалення. Ще одним важливим фактором є зниження витрат на логістику.

«АТБ» стабільно утримує лідируючу позицію в галузі ритейлу, системно нарощуючи показники. За результатами 9 місяців поточного року товарообіг становив 501,5 млрд грн. Це понад 17,2% усього обсягу роздрібної торгівлі країни.

Аби гарантувати оперативну доставку товарів у різні куточки України, корпорація «АТБ» створила одну з найбільш розгалужених логістичних інфраструктур в країні.

«Логістика «АТБ» – це не тільки транспорт, складські приміщення та магазини. Це складна збалансована система, яка включає в себе взаємодію з регіональними виробниками, власні розподільні центри, автомобілі з необхідним температурним обладнанням, відділи якості та багато іншого», – розповіла Наталія Шаповалова, в. о. генерального директора ТОВ «АТБ-Маркет».

Компанія має чималий вантажний автопарк і 9 мультитемпературних складських центрів класу А. Планування, облік і рух товарних потоків відбуваються цілодобово. Товарообіг розподільних центрів зараз становить 6 тисяч тонн на добу. Знайомі багатьом із нас фури та фургончики з символікою «АТБ» (7 автоколон чисельністю понад 600 машин) щомісяця долають велетенську відстань – 5,2 мільйона кілометрів. Для порівняння: це як приблизно 700 разів за 30 днів злітати з Києва до столиці США – Вашингтона!

«Робота цієї системи була б неможливою без кваліфікованого персоналу. Продавці, логісти, водії, вантажники, бухгалтери, контролери якості забезпечують успіх як певного магазину, так і компанії в цілому. У мережі «АТБ» сьогодні працюють близько 60 тисяч осіб. Це величезний колектив, в якому кожен знає і добре виконує свої обов'язки. Не маємо жодного сумніву, що під час Нового року та Різдва наш колектив працюватиме злагоджено та дружно», – розповіла Оксана Молодцеватова, директор служби управління регіонами ТОВ «АТБ-Маркет».

Торговельна мережа «АТБ» – це найбільше підприємство нашої країни, яке активно розвивається та забезпечує українців якісними свіжими товарами за доступними цінами. Компанія щорічно створює робочі місця.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук