Арештовані ТЕЦ Дубневичів на Львівщині запрацювали

Новороздільська ТЕЦ подає тепло у мережу, а Новояворівська готова на 95%

СуспільствоЮлія Лавришин, 10 листопада 201834310
Новороздільська ТЕЦ почала подавати тепло у міські мережі

Обидві арештовані ТЕЦ Дубневичів на Львівщині запрацювали. Новороздільська ТЕЦ 9 листопада почала подавати тепло у домівки мешканців міста. На Новояворівській ТЕЦ досі тривають підготовчі роботи. Про це ZAXID.NET у суботу, 10 листопада, вранці повідомив виконавчий директор управляючої обома підприємствами компанії «Гарант Енерго М» Олександр Похилко.

«Можу сказати, що Новороздільска ТЕЦ уже працює і подає тепло у мережу. Новояворівська ТЕЦ також працює, наразі на етапі підготовки до запуску обігріву. Ми готові вже приблизно на 95%. Зараз бракує лише того обладнання, яке було демонтоване попереднім управителем, тобто контроллерів. Я не можу сказати точно, коли нам вдасться запутити тепло у мережу Новояворівська. Але ми робимо все можливе, щоб це відбулось у найближчі дні», – сказав Олександр Похилко ZAXID.NET.

Додамо, що ще 6 листопада на сайті Агенства розшуку та менеджменту активів (АРМА) з'явилось повідомлення про те, що попередній управитель підприємств компанії «Енергія Новий Розділ» та «Енергія Новояворівськ» саботують запуск опалювального сезону в обох містах і перешкоджають у відновленні роботи обох ТЕЦ.

«Власники ТЕЦ так і не повернули контрольно-вимірювальне обладнання, що було демонтоване, зі слів працівників ТЕЦ, за вказівкою керівництва компаній-власників ТЕЦ до моменту початку роботи управителя. Саме відсутність контроль-вимірювального обладнання наразі залишилося ключовою перешкодою у запуску опалювального сезон», – йдеться у повідомленні АРМА.

ZAXID.NET наразі не вдалось зв’язатись із керівником «Енергії Новояворівськ» Андрієм Гнатушем, щоб дізнатись його реакцію на таке звинувачення.

Нагадаємо, майно Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ арештували за клопотанням у НАБУ, яке підозрює ТОВ «Енергія-Новий Розділ», ТОВ «Енергія-Новояворівськ» та ТОВ «Енергія» братів Дубневичів у причетності до розкрадання понад 300 млн м3 природного газу на суму понад 1,4 млрд грн. За матеріалами слідства, на Новояворівській та Новороздільській ТЕЦ присвоїли газ, який був поставлений за пільговими цінами для виробництва теплової енергії населенню. Замість населення газ продавали ДП «Енергоринок» за ринковими цінами.

Через це уже чотири місяці мешканці Новояворівська та Нового Роздолу не отримують гарячої води і в містах досі не почався опалювальний сезон. АРМА обрало управителем обох підприємств компанію ТОВ «Енергія-Новий Розділ». 23 жовтня новий управитель Новороздільської та Новояворівської ТЕЦ ПП «Гарант Енерго М» уклав з НАК «Нафтогазом» договір на постачання газу. Ще якийсь час після цього обидва підприємства не вдавалось запустити через брак працівників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук