Обласна рада хоче розпоряджатись землею у центрі Львова

СуспільствоІрина Панчишин, 19 вересня 2017, 19:38 1366 1

Львівська облрада хоче закріпити за собою чотири земельні ділянки у центрі міста, зокрема, три на площі Ринок. Йдеться про землю під спорудами Львівського історичного музею.

У вівторок, 19 вересня, депутати облради дозволили своєму управлінню розробити технічну документацію із землеустрою та встановити межі ділянок. Таке рішення пояснюють тим, що на цих ділянках стоять обласні комунальні об’єкти.

«Якщо на відповідній земельній ділянці у місті Львові чи за межами міста Львова є комунальний заклад, установа чи комунальне підприємство і там є нерухоме майно, яке зареєстроване на праві Львівської обласної ради і під ними земельна ділянка є сформована, це означає, що автоматично згідно з цим законом земля вже відноситься до власності Львівської обласної ради», – пояснив начальник управління майном спільної власності ЛОР Микола Бандра.

Натомість у Ратуші вважають, що цими ділянками має розпоряджатись міська рада. Мовляв, земля виходить за межі обласних будинків.

«Рішенням, яке на сьогоднішній момент прийнято Львівською обласною радою, фактично розпорядження пройшло земельними ділянками не лише під об’єктами нерухомого майна, яке є у спільній власності територіальних громад, але земельними ділянками, які можна розцінювати як прибудинкову територію, як територію, яка потрібна на обслуговування тої чи іншої споруди», – прокоментувала в.о. начальника управління земельних ресурсів Ельвіра Колос.

Правові підстави рішення обласної ради має намір вивчити міський юридичний департамент.

Також на сесії Львівської облради 19 вересня депутати вирішили провести інвентаризацію 61 земельної ділянки в області та Львові, які перебувають у спільній власності громад Львівщини, і на яких зокрема розташовані об’єкти, що є у власності Львівської облради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук