Очікуваного спаду епідемії коронавірусу в Україні немає

Впродовж останнього місяця в Україні фіксували від 350 до 550 захворювань щодня

В Україні поки немає різкого зниження захворюваності на Covid-19, протягом місяця кількість нових випадків щодня у межах 350-550 нових інфікованих. Про це на брифінгу 24 травня заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

«У нас немає різкого зниження захворюваності по Covid-19. Ми бачимо, що протягом місяця ми коливаємось в одних і тих же межах – від 350 до 550 захворювань кожен день», – зазначив Степанов.

За його словами, навіть після спаду епідемії українці «тривалий час користуватися елементарними засобами захисту», зокрема дотримуватися соціального дистанціонування та носити захисні маски.

«Ми б дуже хотіли, щоб захворюваність почала знижуватися і щоб були зняті всі без винятку обмеження, але життя таке, я думаю, що ми будемо ще довго користуватися елементарними засобами захисту та соціальною дистанцією», – сказав Степанов.

Нагадаємо, за останню добу в Україні коронавірус зафіксували у 406 осіб, 23 травня повідомлялося про 432 нових інфікованих, 22 травня – 442, 21 травня – 476.

З 22 травня до 22 червня в Україні діє так званий «адаптивний» (локальний) карантин. Це означає, що в разі загострення епідеміологічної ситуації в окремих регіонах, обмежувальні заходи буде посилено саме там, а не по всій країні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук