Олігарх Ігор Коломойський консультує партію Кернеса-Труханова

«Партію мерів» фінансує бізнесмен Павло Фукс, також до неї увійде партія «Відродження»

Ігор Коломойський розповів подробиці про «Партію мерів»

Олігарх Ігор Коломойський заявив, що консультує «Партію мерів», яку він назвав «новим всеукраїнським політичним проектом», який створюється для походу на вибори до парламенту.

В інтерв’ю «Українській правді» він розповів, що після прильоту в Україну зустрічається з лідером партії «Відродження» Віталієм Хомутинніком і бізнесменом Павлом Фуксом.

«У нас є спільні питання. Є комерційні питання, є політичні. Чули, оголосили про те, що новий політичний проект створюється?», – запитав Коломойський.

За його словами, це буде «всеукраїнський проект», в який ввійдуть партія «Відродження», частина «Волі народу», партія мера Одеси Геннадія Труханова «Довіряй справам».

«Це буде всеукраїнський проект. Партія, в якій будуть представлені велика кількість мерів… Ви ж розумієте, що після президентських виборів має відбутися перезавантаження тих проектів, які були неуспішні? “Відродження” було на президентських виборах, набрало благородно до 1%. Тому вимагає перезавантаження. Цей проект себе в тому вигляді, як він є, вичерпав. Вимагає об’єднання, більш розширеного розуміння ідеології. Не просто клуб за інтересами, а якоїсь насиченості. Я завжди говорив, що я симпатик “Відродження”», – сказав олігарх.

На запитання, яка його участь в цьому проекті, Коломойський відповів «консультативна, звичайно».

Фукс, за словами Коломойського, найближчий друг мера Харкова Геннадія Кернеса, тому він в цьому проекті.

«Фукс сам особисто на вибори не йде. Але він зацікавлений, тому що там Харків повинен бути представлений. І в “Відродження” багато мажоритарників по Харкову. І по Одесі точно так само. Є велика кількість по всій Україні», – сказав він.

Коломойський також розповів, що наразі для кампанії треба менше грошей ніж раніше.

«Не треба давати гроші. Ви зрозумійте, приклад останньої кампанії Зеленського, думаю ви в курсі справи, він показав, що це низькобюджетна кампанія. Сьогодні виборці голосують не за гроші. І гроші в принципі не потрібні. Тільки на рекламну кампанію – на телебачення, зовнішню рекламу», – розповів Ігор Коломойський.

Як відомо, партія «Відродження» об’єднується разом з партією міського голови Одеси Геннадія Труханова «Довіряй справам» та частиною партії «Наш край». Міський голова Харкова Геннадій Кернес підтвердив, що поведе до парламенту нову партію разом з мером Одеси Геннадієм Трухановим, але має намір при цьому залишитися мером Харкова.

Дострокові парламентські вибори повинні відбутися 21 липня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук