<

ООН виплатить грошову допомогу біженцям з Криму

СуспільствоІрина Знась, 18 червня 20145430

Сім’ї біженців із Криму, які зараз перебувають у Львівській області, отримають від 2 до 7 тис. грн грошової допомоги від Організації Об'єднаних Націй.

Про це сьогодні, 18 червня, під час брифінгу з нагоди підписання угоди між Львівською облдержадміністрацією та Агентством ООН у справах біженців, розповів регіональний представник Агентства в Україні, Білорусі та Молдові Андрисек Олдріх.

«Це перший транш в обсязі 13,5 млн грн для найбільш соціально вразливих сімей біженців, які перебувають на Львівщині з березня», – сказав Олдріх.

Кошти буде виплачувати департамент соціального захисту ЛОДА, після отримання заяв. За словами голови ЛОДА Ірини Сех, гроші мають надійти до людей через 5-7 днів після отримання заявки. Їх перераховуватимуть на спеціально створені для цього банківські рахунки.

«Першими гроші отримають близько 130 сімей, які мають більше трьох дітей та є соціально не забезпеченими», – зазначив Андрисек Олдріх.

Також допомогу в обсязі 2 тис. грн отримають студенти, які перевелись на навчання до Львова. Зокрема, це 95 осіб, що не отримують стипендій та не мають вагомої підтримки родичів.

Як зауважив представник ООН, більшість переселенців мають кошти на банківських рахунках, однак вони зараз заблоковані.

«Є різні форми допомоги. Наприклад, вчора ми послали 20 тонн продуктів у Святогірськ, сьогодні ще 20 тонн провізії. Але тут ми вирішили дати гроші, щоб люди могли витратити їх для власних потреб», – додав він.

Нагадаємо, у Львівській області офіційно зареєстровано 2,5 тис. біженців, серед них – 380 студентів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук