Організації, що збираються на мітинг до Львова, не єврейські, - Ваад України

20 червня 201111053

Президія Асоціації єврейських організацій і громад України (Ваад України) офіційно заявляє, що громадські організації, які називають себе "Євреї проти антисемітизму" та "Євреї проти Гурвіца" і планують провести у Львові 22 червня "антифашистський" мітинг, не представляють ані єврейську громаду України, ані єврейську спільноту Одеси, і не мають жодного морального права говорити від імені євреїв України.

«Згідно з поширеною в ЗМІ інформацією, одеські громадські організації, які називають себе  "Євреї проти антисемітизму" та "Євреї проти Гурвіця", запланували проведення у Львові 22 червня "антифашистського" мітингу. За наявною у нас інформацією, ці організації не представляють ані єврейську громаду України, ані єврейську спільноту Одеси, і не мають жодного морального права говорити від імені євреїв України. Їх провокаційна діяльність, спрямована на дестабілізацію міжетнічних відносин в країні, раніше засуджувалася єврейськими громадськими організаціями Одеси, рабинами, організаціями колишніх в'язнів ґетто і концтаборів, Праведниками народів світу, Посольством Держави Ізраїль в Україні. Більше того, за наявною у нас інформацією, за цими ефемерними структурами стоять інтереси радикальних проросійських угрупувань, а керівництво обох Комітетів неодноразово було помічене у відвертій антисемітській пропаганді», - зазначено у заяві Президії Асоціації єврейських організацій і громад України.

Асоціація єврейських організацій і громад України, що об'єднує 266 організацій з 90 міст, рішуче засуджує спробу використання трагічної дати скорботи і пам'яті в політичних цілях. Ваад України підкреслює неприпустимість провокацій цього дня і закликає усі конструктивні державні, міські та громадські сили докласти своїх зусиль для мінімізації можливих негативних наслідків діяльності провокаторів.

Нагадаємо, громадська організації – Комітет «Євреї проти антисемітизму», «Євреї проти Гурвіца», інші громадські організації та партії мають намір провести 22 червня у Львові на пагорбі Слави антифашистський мітинг.

Водночас у Львові створюють громадський комітет проти провокацій на історичному ґрунті.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук