Осіб, які потрапили в Україну через закриті пункти пропуску на сході та в Криму, депортують

СуспільствоРоман Ганкевич, 3 листопада 20149570

Начальник управління прикордонного контролю та реєстрації адміністрації Держприкордонслужби України Олександр Жданенко нагадав, що іноземців, які потрапили в Україну через закриті пункти пропуску в Криму та на території Луганської та Донецької областей не пропустять на територію української держави.

Про це він заявив у понеділок, 3 листопада, на прес-конференції в Києві, передає «Інтерфакс-Україна».

«Це стосується Криму, а також Донецької та Луганської областей, де ділянки кордону знаходяться або на окупованій території, або контролюються терористичними організаціями. На цих ділянках закриті пункти пропуску і, відповідно, перетин кордону дозволяється тільки в діючих пунктах пропуску або при наявності контрольних органів», - сказав він.

За його словами, відповідно до законодавства України, особи, які потрапили в Україну за межами діючих пунктів пропуску, є порушниками і несуть за це адміністративну відповідальність.

«Іноземці, які потрапили через такі ділянки, не можуть бути пропущеними на територію України», - додав представник прикордонслужби.

Що стосується пересування громадян України з материкової частини до Криму і навпаки, то вони не можуть бути обмежені в поїздках. Представник Держприкордонслужби нагадав, що зараз функціонує контроль на адміністративному кордоні Криму з материковою частиною України.

«Перетнути її можна за встановленими документами – паспорт громадянина України, закордонний, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідчення моряка, члена екіпажу. Діти в'їжджають і виїжджають з Криму на підставі свідоцтва про народження або проїзного документа дитини до 16 років», - поінформував Жданенко.

Також він додав, що в Україні не визнається легітимність документів, виданих кримською «окупаційною владою», і громадянам слід враховувати цей факт при перетині українського кордону.

«Законом про тимчасово окуповані території визначено, що документи, видані окупаційною владою на території Криму після його анексії, є недійсними. Тобто, будь-які документи, які зараз видаються в Криму – не є дійсними. Якщо людина їде на автомобілі і матиме кримські документи і кримську реєстрацію на транспортний засіб, то він не пропускається на територію України», - додав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук