Особливості національного інтернету
Суспільство

Особливості національного інтернету

Google з’ясував, що українці роблять онлайн

АК, 12 вересня 2016 2273 1

Компанія «Google Україна» представила 12 вересня результати масштабного дослідження, проведеного компанією TNS Infratest на замовлення Google, і присвяченого особливостям поведінки інтернет-користувачів.

За даними дослідження, вже 35% українців є користувачами смартфонів (рік тому цифра становила 28%). Серед молодих людей у віці до 35 років ця цифра ще вище - в цій віковій категорії 72% українців використовують смартфони. А загалом з 2013 року кількість користувачів смартфонів в Україні зросла на 150%  – у два з половиною рази.

Українці використовують свої смартфони по-різному - найпопулярнішими є пошук інформації - 45%, соціальні мережі - 42% і перегляд онлайн-відео - 37%.

Дослідження показало, що 85% українських інтернет-користувачів щодня перебуває в режимі онлайн. При цьому серед молоді цей відсоток ще вищий - так, серед опитаних онлайн-користувачів у віці до 25 років щодня користується інтернетом 98%, у віці 25-34 років - 93%. Цікаво, що серед інтернет-користувачів старше 55 років щодня заходять в інтернет 72%.

Згідно з результатами дослідження, в 2016 році на одного українця в середньому припадає 1,2 підключених до інтернету пристрій, що на 58% більше в порівнянні з 2013 роком. І українці активно цим користуються. Наприклад, 61% українців мають звичку користуватися своїми смартфонами під час перегляду телебачення, а 35% телеглядачів віком до 35 років входять онлайн з іншого пристрою під час перегляду телевізора.

Перегляд відео онлайн є однією з найпопулярніших активностей серед українців - 49% дивиться онлайн-відео щодня, а 29% - мінімум раз на тиждень. При цьому серед молодого покоління цифри ще вище: щодня онлайн-відео дивиться 71% українських інтернет-користувачів у віці до 35 років, а число молодих українців, які дивляться відео в Інтернеті щонайменше раз на тиждень, становить вже 92%.

Під час дослідження компанія TNS Infratest опитала на замовлення Google понад 60 тис. респондентів в 61 країні світу. В Україні дослідження проводилося в період з січня по березень 2016 року, вибірка - 1000 респондентів у віці 16+, в форматі телефонного та персонального інтерв'ю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук