Парафія Україна

БлогиБогдан Юрочко , 28 березня 2016 407
Богдан Юрочко
журналіст

Інші блоги автора

Шановні рядові обивателі, привіт! Хочете припинити політичні чвари на Україні раз і назавжди? Є один спосіб.

Насправді ви не дуже то й хочете припинити чвари, бо вони веселі, і гарно лягають у формат улюблених телевізійних передач. Але щось змінювати треба, Ви ж самі то прекрасно знаєте, бо не любите Яценюка-упиряку, що жируючи, сидить на потоках і п’є кров з нещасної неньки (чи як ви там то собі уявляєте). Отже:

Щоб змінити ситуацію на краще, треба усунути джерело чвар у владі.

Здавалось би, на цьому можна зупинитись і не писати далі, адже ось він, рецепт! Але ні, я не про це. Я про консенсус. В даному випадку про консенсус поїдання один одного, як влучно висловилася на одному сітілайті одна поважна людина.

От чому у нас вічні політичні війни? Бо ми всі швидко розчаровуємося в керівниках, а опоненти керівників активно цим користуються. Хто б не був на чолі, завжди існуватимуть противники, зокрема - ми з вами. Тим більше, що ми не поважаємо ні політиків, ні один одного. Тому будьмо реалістами. Хто б не став прем’єром, за пів року його всі без винятку проклянуть. Бо протестувати і критикувати тих, кого не поважаєш - це приємно.

А хто не має опонентів? Кого поважають? До кого в нас є найбільша довіра в народонаселення? Правильно, до духовенства! Отже, треба поставити прем’єр-міністром якогось панотця!

Церкву будувати може? Може! Очолювати центр АТО може? Може! Досвід збирання грошей має? Має! Довіру в людей викликає? Викликає!

Священики - господарники. Вони не крадуть, бо їм то не треба. Люблять і бояться Бога. Не мають власних бізнесів. Не є олігархами. Навчають про Високе і Вічне. Та й в головах самих обивателів до дій священиків не застосовується критичне мислення, а, отже, не буде підстав їх критикувати і, тим більше, вимагати відставки!

Хай хтось щось криво скаже проти священика - йому ж очі видзьобають. Цікавить, куди гроші пішли з таці? А шо тебе то обходить, священик на дурне не витратить! Ось який нам потрібен рівень підтримки народу виконавчої влади. Ось як треба ставитись до тих, хто просуває реформи.

Я вже бачу, як у вас зріє убивчий аргумент про те, що греко-католики будуть боротись з православними, а Київський патріархат - з Московським! Тут нам у пригоді стане чудова ідея Помісної церкви, яка об’єднала б усі громади і унеможливила внутрішньоцерковні чвари.

Так шо поки не пізно - пишіть петицію, бо варіантів нема. Якщо прем’єром буде Гройсман, то всі кричатимуть про узурпацію влади Порошенком. Якщо Яресько - знайдуть якісь аргументи проти політики Нацбанку. Саакашвілі - грузин. Львочкін - ну то вопше. У будь-якому випадку будуть казати «Зрада!».

І лише коли поставити на чолі виконавчої влади священика, всі гукатимуть: «Благословіть, отче!». Зрештою, чому тільки виконавчої? 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук