Партія «Сила Людей» зняла Дмитра Гнапа з президентських виборів

Щодо підтримки єдиного кандидата від демократичних сил у партії не визначились

Дмитро Гнап

Партія «Сила людей» підтримала рішення Дмитра Гнапа про відмову від участі у виборах президента України. Відповідне рішення було ухвалене на з’їзді партії у суботу, 2 березня, повідомляє «Укрінформ».

«Відкликати кандидата від політичної партії «Сила людей» на посаду Президента України та дати йому можливість добровільно відмовитися від подальшого балотування на посаду Президента України та зняти свою кандидатуру у строк до 7 березня», - йдеться в рішенні з’їзду.

Гнап, виступаючи на з’їзді, наголосив, що має бути виконано рішення 10-го з’їзду, що у разі появи єдиного кандидата від демократичних сил, кандидатура від партії знімається.

«То нині ми маємо виконати це рішення з’їзду і підтримати Анатолія Гриценка, який став кандидатом від демократичних сил», - зазначив Гнап і заявив про можливий вихід з партії у разі, якщо не буде підтримано єдиного кандидата.

Водночас у політичній силі ще не визначились щодо підтримки єдиного кандидата від демократичних сил. Це мотивували тим, що окрім Гриценка, кандидатом від демократичних сил є ще й Роман Безсмертний. Чи підтримуватиме когось із них партія на президентських виборах стане відомо після того, як розглянуть пропозиції про співпрацю від цих кандидатів.

Також, як повідомляє сайт «theБабель», на з'їзді виступив і сам Дмитро Гнап. Він прокоментував скандал, з несвоєчасним перерахуванням 9 тис. євро, які він обіцяв передати на потреби української армії. Ці гроші — частина премії, яку його проект «Слідство.Інфо» отримав у 2015 році. Гнап пообіцяв перерахувати ці кошти як благодійний внесок на рахунок «Слідства. Інфо», але не зробив цього.

«Я зробив помилку. Але я не вчинив злочину. У мене з моїми колегами було непорозуміння, ми його вчасно вирішили. Висновок, до якого я прийшов – велика політика – це велика боротьба. Це великий мікроскоп. І всі твої помилки, дурниці, вона висвітлює у великих масштабах», - сказав Гнап.

Як інформував ZAXID.NET, напередодні кандидат на посаду президента від партії «Сила людей» Дмитро Гнап заявив, що готовий зняти свою кандидатуру на користь єдиного кандидата від демократичних сил, а саме на користь Анатолія Гриценка.

Гнап, зокрема, заявив, що схвально поставився до того, що Андрій Садовий підтримав Анатолія Гриценка на президентських виборах і задля цього оголосив про зняття своєї кандидатури. За його словами, він теж готовий відмовитися від балотування за певних умов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук