ПАРЄ схвалила поправку щодо звільнення Надії Савченко

СвітОльга Карабан, 27 січня 20154970

Парламентська асамблея Ради Європи схвалила поправку до резолюції щодо України, в якій ідеться про необхідність звільнення народного депутата Надії Савченко.

Жоден із депутатів, в тому числі російських, не виступив проти, голосування профільного комітету було одностайним – на ньому росіяни також голосували «за», повідомляє УП.

Таким чином, формальне голосування не проводилося, норму про Савченко було затверджено автоматично.

На другому етапі розглядалася пропозиція українських депутатів про те, щоби вимогу про звільнення було поширено на всіх «в’язнів війни», які «незаконно утримуються у в’язницях РФ».

На цьому етапі росіяни висловилися проти, заявивши, що вони не вважають за потрібне також звільнення Надії Савченко.

Однак норма, запропонована українцями, була затверджена переважною більшістю членів ПАРЄ. В цілому резолюцію по Україні затвердили 140 голосами при 7 проти.

Як повідомлялося, російська делегація у Страсбурзі неодноразово змінювала публічну позицію щодо звільнення Савченко через проведення кулуарних переговорів.

Нагадаємо, російська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи на неформальних консультаціях у Страсбурзі висунула умову звільнення з-під варти народного депутата Надії Савченко. Однією з умов звільнення української льотчиці стало повне відновлення Росії в правах в рамках ПАРЄ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук