ПАТ «Кредобанк» провів швидкісний Інтернет та закупив ноутбуки

Суспільствопромоція, 22 червня 2017, 11:32 463 0

Нові ноутбуки та швидкісний Інтернет. У Нижанковицькому професійному ліцеї ПАТ «Кредобанк» провів швидкісний оптичний Інтернет та закупив сім потужних ноутбуків.

«Спільно з владою та дирекцією школи і вирішили, що цей проект «ІТ техніка та Інтернет» – це є щось, що найбільш потрібно на сьогодні», – пояснив Дам’ян Раґан, перший заступник Голови правління ПАТ «Кредобанк».

У ліцеї навчається понад 400 учнів. Тут майбутні кухарі, перукарі, водії та різьбярі. Тож у навчанні Інтернет студентам та викладачам тільки допомагатиме.

«Навіть креслення: шафа, тумбочка, для механізаторів те ж саме. Назву моделі і все інше шукати буде набагато легше», – сказав Віталій Лесик, який навчається на столяра.

«Ми бачимо, що сьогодні державне фінансування не є настільки достатнім. Ліцей, який дає наші майбутні робітничі професії, повинен мати і сучаснішу хорошу техніку», – зазначив голова Старосамбірської РДА Орест Бонк.

Проект «ІТ техніка та Інтернет» є продовженням українсько-польського соціального проекту «Миколай без кордонів», який взимку підтримав «Кредобанк» та польська волонтерська група linia102.pl.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук