Перегляд результатів виборів в судах євродепутат вважає прямою загрозою руху України до ЄС

СуспільствоРоман Ганкевич, 7 листопада 20141430

Депутат Європарламенту Мілослав Рансдорф вважає прямою загрозою руху України в ЄС перегляд результатів виборів за допомогою судів.

Про це у п’ятницю, 7 листопада, він заявив журналістам, передає «Інтерфакс-Україна».

«Демократія в Україні перебуває під загрозою. Факти скасування за допомогою судів результатів волевиявлення десятків тисяч українців говорять про те, що ваша країна зупинилася на шляху досягнення стандартів європейського суспільства і європейських цінностей, які були задекларовані Україною при ратифікації Асоціації з ЄС», - сказав депутат Європарламенту, який був одним із спостерігачів на парламентських виборах 26 жовтня.

За його словами, такі порушення він спостерігав у 30, 37, 38, 50, 59 і 60 округах.

«На даний момент все ще можемо це спостерігати у Дніпропетровській області, у Дніпродзержинську та Новомосковську на 30-му і 38-му округах», - попередив депутат.

За словами євродепутата, він був у складі групи спостерігачів, що моніторили вибори у низці регіонів України з 25 до 27 жовтня 2014 року. Група працювала на підставі домовленостей між президентом України Петром Порошенко і президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцем. У групі було 14 депутатів Європейського парламенту, які здійснювали місію, в тому числі в Дніпропетровській області.

«Мої асистенти, які мають статус міжнародних спостерігачів, все ще перебувають безпосередньо на округах. Надані їм під час спостереження документи і протоколи, а також аналіз роботи дільничних комісій свідчать про перемогу в рамках демократичних стандартів кандидатів Олега Захорольського і Вадима Нестеренко. Тому я розглядаю дії місцевої влади Дніпропетровської області щодо перегляду результатів виборів за допомогою судів, як пряму загрозу спотворення волевиявлення народу і руху України в європейське співтовариство», - повідомив Мілослав Рансдорф.

Європейський спостерігач вже звернувся до Петра Порошенка і посла України в Євросоюзі Костянтина Єлісєєва, а як член делегації ЄС-Україна у комітеті закордонних справ Європейського парламенту, пан Рансдорф обіцяв підняти це питання на наступному засіданні Європейського парламенту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук