Перевірка стану підготовки підрозділів Збройних Сил України, що проходять військовий вишкіл за стандартами НАТО, за участі міністра оборони України Степан Полторака

Збір представників засобів масової інформації для виїзду на полігон біля Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за адресою: м. Львів, вул. Героїв Майдану,32.

Анонси16 квітня 201990

У середу, 17 квітня 2019 року, в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, міністр оборони України Степан Полторак перевірить стан підготовки підрозділів Збройних Сил України, що проходять військовий вишкіл за стандартами НАТО. Також керівник військового відомства відвідає будівництво казарм покращеного планування для особового складу військових частин ЗС України в селищі міського типу Старичі (Яворівський р-н, Львівська обл.).

Журналістів, які бажають взяти участь у заходах просимо акредитуватись до 17:00 16 квітня 2019 року за електронною адресою: [email protected] із позначкою «Акредитація МОУ Старичі».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук