Першого заступника голови Львівської облради Андрія Білоуса теж відправили у відставку

Голова Львівської облради тимчасово залишився без заступників

Звільнений з посади першого заступника голови ЛОР Андрій Білоус

Одразу після звільнення заступника голови Львівської облради Володимира Гірняка депутати на засіданні у середу, 2 жовтня, таємним голосуванням також прийняли рішення про дострокове припинення повноважень першого заступника голови обласної ради Андрія Білоуса.

Як повідомив голова лічильної комісії Ігор Комарницький, за підсумками таємного голосування щодо звільнення Андрія Білоуса, отримали бюлетені і взяли участь у голосуванні 49 депутатів (загальний склад ради 84 обранці). За проголосували 44, проти - 2, утрималися - 0. Три бюлетені визнані недійсними.

Не брала участі у голосуванні та не була присутня у залі фракція «Свободи» у повному складі. Не голосували більшість депутатів фракцій «Самопоміч», «Народного контролю» та «Громадянської позиції», однак окремі представники цих фракцій взяли участь - аналогічно, як у ситуації зі звільненням заступника голови облради Володимира Гірняка.

Одразу після звільнення обох заступників голова ЛОР Олександр Ганущин озвучив кандидатури на ці посади - голову фракції НРУ Богдана Гагалюка на посаду першого заступника та голову фракції «Батьківщини» Юрія Гудиму - на посаду заступника. Обрання нових заступників відбулося у цей же день - 2 жовтня.

Нагадаємо, поперед тим депутати Львівської облради таємним голосуванням на засіданні у середу, 2 жовтня, прийняли рішення про дострокове припинення повноважень заступника голови обласної ради Вододимира Гірняка. За проголосували 45 обранців із 46, які взяли участь у голосуванні.

Раніше на сесії у вівторок, 10 вересня, Львівська облрада визнала незадовільною роботу обох заступників голови ЛОР – представника «Громадянської позиції» Володимира Гірняка та представника «Народного контролю» Андрія Білоуса.

Голова Львівської облради Олександр Ганущин називав звільнення заступників «політичною позицію», зазначаючи, що мав суттєві претензії до заступника Гірняка, а перший заступник Білоус поплатився через те, що підтримав Гірняка, коли розглядався звіт голови обласної ради.

Андрій Білоус став першим заступником голови ЛОР у квітні 2017 року, після того, як депутати за ініціативою голови облради Олександра Ганущина звільнили з цієї посади представницю «Самопомочі» Парасковію Дворянин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук