Петро Порошенко не задекларував витрати на телерекламу про Помісну церкву

Раніше канцелярія президента поширила інформацію, що Порошенко оплатив телерекламу Помісної церкви з особистих коштів

На початку літа в Україні з'явилась політична реклама президента держави

Президент Петро Порошенко не декларує витрати на рекламні ролики «на підтримку автокефалії», які він нібито оплатив самостійно. Про це пише громадський рух ЧЕСНО.

«Уже півтора місяця в АП ігнорують запит ЧЕСНО про обсяги та вартість реклами. Повідомлення про зміни у декларації президент так і не подав», – наголосили активісти.

Зазначається, що 14 серпня в адміністрації президента заявили, що вартість реклами на телеканалах «сплачена з особистих коштів Петра Порошенка, з яких сплачені всі податки, відповідно до укладених договорів з телеканалами». В АПУ наголосили, що рекламні ролики спрямовані саме на підтримку автокефалії.

«Щоправда, 50-секундний ролик стосувався не лише надання томосу, а й транслював посил із зовнішньої реклами, яка з’явилася по всій країні принаймні з середини червня — тобто на два місяці раніше, ніж телереклама», – повідомили активісти.

Активісти вважають, що «питання церкви та автокефалії є лише складовою частиною загальної інформаційної кампанії Петра Порошенка напередодні офіційного старту передвиборчої кампанії».

У ЧЕСНО стверджують, що вже півтора місяця не отримують відповідь на ще один запит до АП. Він стосувався обсягу та вартості реклами й переліку телеканалів, на яких транслювали це відео. Активісти наголосили, що зміни, які перевищують 160 тисяч гривень, президент мав би внести до декларації максимум впродовж 10 днів від дня здійснення витрати.

У серпні в адміністрації Порошенка заявили, що не знають про обсяги витрат на ведення і рекламування сторінки глави держави у соцмережі Facebook, та що не розміщують зовнішньої реклами з його іменем.

Нардеп Сергій Лещенко стверджував, що влада примушує рекламні агентства безкоштовно розміщувати рекламу президента під виглядом соціальної.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук