Петро Порошенко закликав ООН розслідувати катування українців у Росії

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун та президент України Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко закликав генсека ООН Пан Гі Муна призначити доповідача з розслідування катувань примусово утримуваних у Росії громадян України. Зустріч Порошенка і Пан Гі Муна пройшла у Вашингтоні, повідомляє прес-служба президента.

Співрозмовники також обговорили питання більшого залучення інструментів і інститутів системи ООН для припинення російської агресії, зокрема розгортання міжнародної місії гарантування безпеки на Донбасі.

Порошенко підтримав новий план гуманітарного реагування ООН в Україні на 2016 рік, який передбачає надання допомоги громадянам України, які найбільше постраждали внаслідок російської агресії.

Співрозмовники приділили окрему увагу питанню захисту прав людини на тимчасово окупованих українських територіях, а також усіх незаконно утримуваних у РФ українців, зокрема Надії Савченко.

«Савченко повинна бути звільнена. Це частина Мінських домовленостей», - заявив Пан Гі Мун, зазначивши, що Мінські угоди повинні бути виконані повністю.

Крім цього Петро Порошенко запросив керівництво Секретаріату ООН узяти участь у заходах у зв'язку з 30-річчям Чорнобильської катастрофи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук