Подружжя з Одеси судиться із львівським забудовником

Суспільство23 серпня 2017, 16:32 464 0

Подружжя з Одеси Катерина та Сергій Іванови, які придбали у львівського забудовника кілька об’єктів тепер намагаються повернути гроші, які вклали в будівництво. Клієнти звернулися до Пустомитівського суду з вимогою розірвати укладені договори.

Одесити з минулого року у «Бельгіського містечка» придбали дві квартири на Джерельній, дві вілли у Пустомитах та ще два будинки там же ж зарезервували. Всього сплатили понад шість мільйонів гривень. З квітня цього року клієнти відмовились сплачувати за договором. Мовляв, забудовник не виконує своїх зобов’язань.

«Матеріали не ті, він не може знести і робити стіни, утеплення не те. Котеджі закладені у кредит в банк. Земля в Пустомитах теж закладена, якщо забудовник з тих, чи інших причин не може виконати повністю свої зобов’язання за договором тоді він повинен повернути кошти та розірвати з нами юридичні відносини, розірвавши ці договори», – каже клієнтка Катерина Іванова.

Насправді ж вілли у Пустомитах будують виключно із цегли, товщина несучих стін – 38 сантиметрів. Газоблоки використовують лише для балкону, бо вони зменшують вагу конструкції. Утеплюють будинок пінопластом. Ділянка під вілли належить забудовнику.

«Діляна належала «Банку Львів», але ми її викупили і на даний момент виплатили 100 % від її вартості», – пояснив керуючий директор компанії забудовника Філіп Схелфхаут.

Іванови єдині клієнти з понад 308 покупців, які мають претензії до забудовника.

«Ці особи намагаються завдати шкоди нашим компаніям на основі неправдивих трерджень, зміст, яких все ще залишається предметом розслідування компетентних органів та предметом судових спорів», – розповів керівник юридичного відділу забудовника Ян Карел Госен.

«Кредобанк», який виступав посередником між забудовником та покупцем на Джерельній, повернув 100% вартості за одну з квартир завдяки Фонду Фінансування Будівництва. Щоб повернути собі решту суми клієнти звернулися до Пустомитівського районного суду. Забудовник же ж оскаржує ухвалу суду про повернення коштів у Львівському апеляційному суді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук