Поліція має покарати чиновників ЛОДА за порушення карантину

«Не сповідують, те що проповідують»?

БлогиВікторія Балицька , 23 квітня 8360 1
Вікторія Балицька
журналістка, громадська активістка

Обласна адміністрація провела сьогодні масовий захід без дотримання дистанції, тобто з порушенням санітарних норм, чим порушила постанову Кабміну про запобігання поширенню коронавірусу.

Суть заходу, цитую – «кільком районам області вручили ключі від перших десяти автобусів». Для цієї піар-показухи біля будівлі ЛОДА зібралося чимало людей. Тобто більше двох. Нагадаю, громадянам не можна більше двох ходити по вулиці. Громадяни несуть втрати матеріальні і моральні, сидячи по домівках.

Як обласна влада може вимагати дотримання карантину в народу, якщо сама порушує санітарні норми? Я так розумію, таким чином сьогодні презентували суспільству нового керівника департаменту освіти ЛОДА Олега Паску. Тобто чиновники закликАли священиків дотримуватися карантину «на Паску», а самі сьогодні «посвятили Паску»?

Кому потрібен цей піар з автобусами? Чому не можна просто виконати свій обов’язок і передати автобуси школам без показухи? От якби старша медсестра у відділенні лікарні щоразу знімала себе і показувала, що вона передала шприци і клізми на відділення? Або майстер жеку - що передав мітли...? Що за нафталінова совдепія? Заради неї ви втрачаєте довіру людей?! Показуєте, що вам начхати на карантин і безпеку. У вас усі вдома? Хто вам нарадив ту передачу автобусів провести під час карантину? Я не вірю, що такий примітив може прийти в голови молодих сучасних людей. Це мусив порадити якийсь диверсант з цінностями СРСР.

У нас всі рівні перед законом – якщо поліція відкрила повадження по масових заходах у храмах (Червоноград і Самбір), і у Самборі склала протоколи на учасників ходи, то має так само вчинити щодо чиновників ЛОДА. Інакше не дотримається принципу рівності і буде упередженою.

Львівська ОДА сьогодні. Львів, вул. Винниченка, 18

Ідентифікувати і встановити осіб легко по фото. Я допоможу впізнати, якщо треба. Не зрозуміло лише, кому саме з районів вручали ключі (написано ж «районам» вручили), але, сподіваюся, зголосяться самі.

Припускаю, що чиновники зараз зішлються на п.7 постанови Кабміну №255 від 2.04.20: «7) проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів».

Але у цьому випадку саме цей захід не був таким, що нагально забезпечує роботу органів державної влади. Адже автобуси цілком можна було передати без пафосних вручень ключів. Завезти у районні школи і віддати ключі водіям. До того ж, у «школяриках» діти поїдуть в школу, схоже, ще не скоро. Аж у вересні, можливо. Якщо будемо дотримуватися карантину. Яка доцільність в цьому заході була сьогодні? Окрім піару – жодної.

Дорогі чиновники, проявіть високу свідомість: полегшіть роботу поліції і допоможіть встановити ваші особи для складення протоколів за порушення карантину.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук