Поліція провела масові обшуки у львівському МРЕВ

Причиною обшуків стала підозра у хабарництві інструктора приватної автошколи

Поліція провела масові обшуки у львівському МРЕВ
Обшуки тривали близько години – з 13:00 до 14:00. Протягом цього часу нікого в приміщення сервісного центру не впускали і не випускали

У п’ятницю 15 липня співробітники управління внутрішньої безпеки (УВБ) поліції Львівської області провели масові обшуки приміщення сервісного центру МВС (колишнє МРЕВ) на вул. Данила Апостола, 11. На момент обшуків у будівлі перебували близько 150 відвідувачів сервісного центру.

«Представники УВБ провели обшуки після того, як до них звернувся чоловік про те, що один із інструкторів приватної школи вимагав хабаря за позитивне рішення під час здачі екзамена у автошколі. Проти викладача завели провадження. Затримання викладача провели у приміщенні сервісного центру, хоча мені наразі невідомо, де саме він отримував гроші», – повідомив ZAXID.NET співробітник правоохоронних органів, який побажав залишитися анонімним.

Обшуки тривали близько години – з 13:00 до 14:00. Протягом цього часу нікого в приміщення сервісного центру не впускали і не випускали.

Під час обшуків у співробітників сервісного центру МВС вимагали показати вміст кишень, столів та робочих місць, але нічого підозрілого не знайшли. У приміщенні на момент прибуття співробітників внутрішньої безпеки було близько 150 відвідувачів та 30 співробітників центру. В обшуках брали участь близько 10 співробітників УВБ ГУ Національної поліції у Львівській області.

У поліції Львівщини ZAXID.NET підтвердили, що у сервісному центрі проводили обшуки, але відмовились пояснити причини, зазначивши лише, що співробітники УВБ діяли «за дорученням слідчого».

Сервісний центр МВС (раніше МРЕВ) – державний орган, де видають водійські посвідчення, реєстрацію та перереєстрацію транспортних засобів, видають і зберігають номерні знаки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук