Поляки вибачились за дитячу книгу з російським Кримом

СвітВолодимир Пиріг, 28 січня 20162430

Польське товариство Vox Humana, яке у виданій торік книзі для дітей «Дитинство у різних країнах», зобразило карту України без Криму.

Після реакції українців і посольства України в Польщі товариство вибачилося за цю помилку і зобов’язалося її виправити, передає Укрінформ.

«У розділі, присвяченому Україні, була помилково розміщена карта України, на якій Крим приєднаний до Російської Федерації… Хочемо запевнити у тому, що розміщення карти України без Криму не було умисною дією, сталася надзвичайно прикра помилка також для нас, за що хочемо сердечно вибачитися перед українським народом. Усі доступні примірники будуть виправлені шляхом вклеювання наклейок із правильною картою, в якій Крим цілковито належить до України», – йдеться в заяві товарства.

У Vox Humana наголосили про усвідомлення, що Польща, ЄС та весь демократичний світ визнають анексію Криму як неправомірний вчинок.

Дитячу книгу «Дитинство у різних країнах» товариство Vox Humana видало у рамках проекту «Перший крок до інтеграції», яке здійснювалося з 1 квітня 2014 по 30 червня 2015 року.

Нагадаємо, що у Львові в жовтні минулого року дитяча газета також опублікувала карту України без Криму. А в День Незалежності газета «Вести», пишучи про площу України, вказала її без зазначення окупованого Росією півострова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук