Популізм, бездіяльність, непрофесіоналізм і землетрус

Операція з евакуації громадян України з території Непалу фактично втрачає свій сенс

БлогиВіктор Балога , 29 квітня 2015 154
Віктор Балога
Політик, який народився на Закарпатті

При землетрусі перші 3 доби вважаються золотим часом. Такі стандарти прийняті у всьому світі. Це час, коли надається допомога гуманітарними вантажами і медичним забезпеченням. Це, звичайно, не означає, що на 4-5 добу не потрібно нікого рятувати. Просто допомога вважається запізнілою і втрачає сенс. З часу землетрусу пішла уже 5-та доба, а літак з Києва так і не вилетів, хоча за умови скоординованої і оперативної роботи уряду, він міг, і повинен би був там бути максимум в неділю.

Якщо Непал не приймає літаки – потрібно було сідати в аеропортах сусідніх країн. Але не сидіти у Києві.

Чому літак досі не вилетів? За моєю інформацію, причини настільки банальні, що аж соромно за свою країну. По-перше, дипломати до цього часу погоджують маршрут польоту нашого літака.

По-друге, митні органи ще не провели оформлення гуманітарного вантажу, який ми повеземо в Непал. Іншими словами, держава Україна сама собі вставляє палиці в колеса. Рідкісне явище, але типове для «камікадзе». Тобто, замість того, щоб зайнятися абсолютно буденною і нескладною роботою з відправки літака, прем’єр-міністр збирає комісії, тобто - затягує час, і розганяє в телевізорі паніку з пожежами, щоб люди бігали по Києву з дозиметрами.

У цій ситуації уся суть нинішньої влади, всі діагнози в одному місці: популізм, бездіяльність, непрофесіоналізм, і як наслідок – зайве витрачання бюджетних коштів. Це мабуть в людей якийсь спеціальний талант провалювати навіть найпростіші задачі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук