Порошенко доручив підготувати Україну до Дня Гідності і Свободи

СуспільствоВолодимир Пиріг, 9 листопада 201514370

Президент України Петро Порошенко доручив органам виконавчої влади підготуватися до святкування у 2015 році Дня Гідності і Свободи.

Відповідний указ розміщено на офіційному сайті глави держави в понеділок.

З метою гідного святкування у 2015 році річниці початку «доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави» Порошенко доручив Кабінету міністрів створити організаційний комітет з підготовки та святкування у 2015 році Дня Гідності і Свободи. Співголовами оргкомітету призначено прем'єр-міністра Арсенія Яценюка та голову Адміністрації президента України Бориса Ложкіна.

Президент також доручив затвердити і забезпечити виконання плану заходів із відзначення Дня Гідності і Свободи, передбачивши, зокрема, проведення 21 листопада в Києві, інших населених пунктах урочистостей і меморіальних заходів за участю представників органів виконавчої влади, територіальних громад, народних депутатів України, політичного корпусу, громадянського суспільства, насамперед учасників революційних подій в Україні у 2004-му, 2013-2014 роках, сімей Героїв Небесної сотні, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, представників волонтерських рухів.

Обласним, Київській міській державним адміністраціям доручено затвердити і забезпечити виконання регіональних планів заходів щодо святкування Дня гідності і свободи.

Міністерство закордонних справ має забезпечити проведення закордонними дипломатичними установами України заходів з відзначення Дня гідності і свободи, а також сприяння українській громадськості за кордоном. А Міністерству інформаційної політики України разом з Українським інститутом національної пам'яті доручається забезпечити розроблення та впровадження для державних засобів масової інформації тематичних інформаційних програм, присвячених Революції гідності, а також розповсюдження відповідної соціальної реклами.

Державний комітет телебачення і радіомовлення України має організувати широке висвітлення в засобах масової інформації заходів із відзначення Дня гідності і свободи, трансляцію тематичних теле- і радіопередач.

Указ набуває чинності з дня його опублікування.

Державне свято День Гідності і Свободи відзначається щорічно 21 листопада на честь початку двох революцій — Помаранчевої революції (2004 рік) і Революції гідності (2013-2014 рр.). Це свято президент Порошенко заснував 13 листопада минулого року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук