Порошенко визначив терміни «люстраційних» перевірок чиновників

СуспільствоВолодимир Пиріг, 24 листопада 20142150

Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження, яким визначено строки і уповноважені органи для перевірки у відповідності до Закону «Про очищення влади» (про люстрацію) посадовців, призначення і звільнення яких здійснюється главою держави.

Згідно з розпорядженням, перевірка, передбачена Законом України «Про очищення влади», щодо перших заступників та заступників голови Служби безпеки України, начальників відповідних підрозділів Центрального управління СБУ, генерального прокурора України буде проведена з 24 листопада 2014 року.

З 1 грудня 2014 року має розпочатися перевірка голів та членів національних комісій, що здійснюють державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, зв'язку та інформатизації, у сфері ринків фінансових послуг, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, голови Служби зовнішньої розвідки України, начальника Управління державної охорони України, голови Адміністрації президента України, керівника Державного управління справами, голів місцевих державних адміністрацій.

Розпорядженням також визначені структурні підрозділи Адміністрації президента України, які відповідатимуть за проведення перевірки.

Згідно з законом «Про очищення влади», протягом 5-ти або 10-ти років керівні посади не можуть обіймати особи, які займали вищі посади з 25 лютого 2010 року до 22 лютого 2014 року, зазначили у прес-службі президента.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук