Порошенко ввів у дію рішення РНБО про невідкладні заходи щодо нейтралізації загроз держбезпеці

Порошенко ввів у дію рішення РНБО про невідкладні заходи щодо нейтралізації загроз держбезпеці
Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким вводить в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 липня «Про невідкладні заходи щодо нейтралізації загроз державній безпеці» (з грифом «секретно»). Указ підписаний 13 серпня і набирає чинності з дня опублікування.

«Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 липня 2015 року «Про невідкладні заходи щодо нейтралізації загроз державній безпеці» (додається, таємно). Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цього указу, покласти на секретаря Ради національної безпеки і оборони України», – йдеться в документі, розміщеному на сайті глави держави.

Відкриваючи засідання РНБО 20 липня Петро Порошенко заявив: «Ми повинні вжити невідкладних заходів з протидії та нейтралізації загроз у сфері держбезпеки в умовах активізації зовнішнього втручання з боку агресора, з боку Росії у внутрішні справи України, реалізації нею сценаріїв, спрямованих на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації з використанням кримінальних, етнонаціональних і соціально-економічних чинників».

На засіданні РНБО 4 серпня Президент заявив про необхідність посилення оборони на випадок ескалації конфлікту на Донбасі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук