Португалія ратифікує Угоду про асоціацію України з ЄС до 21 травня

Угоду про асоціацію мають ратифікували ще 8 держав ЄС

Португалія має намір ратифікувати Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом до 21 травня. Про це йдеться в повідомленні прес-служби президента України, пише LB.UA.

Зокрема, питання двосторонньої взаємодії та співпраці України та ЄС обговорили заступник голови АП Валерій Чалий і держсекретар з європейських питань Міністерства закордонних справ Португалії Бруну Масаєш.

«Державний секретар з європейських питань МЗС Португалії запевнив, що всі внутрішньодержавні процедури щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС буде завершено португальською стороною до Ризького саміту «Східного партнерства» (21-22 травня)», - сказано в повідомленні.

Масаєш також запевнив, що Україна може і надалі розраховувати на підтримку Португалії.

Як відомо, УА України з ЄС ратифікували Болгарія, Великобританія, Данія, Естонія, Ірландія, Латвія, Литва, Мальта, Польща, Румунія, Словаччина, Угорщина, Хорватія та Швеція.

У Люксембурзі, Фінляндії та Іспанії Угоду ратифікували, але вона ще не підписана главою держави. У Німеччині, Чехії та Нідерландах Угоду ратифікували однією з палат парламенту.

У восьми державах - Австрії, Бельгії, Греції, Італії, Кіпрі, Португалії, Словенії, Франції - до ратифікації справа ще не дійшла.

Нагадаємо, що 16 вересня 2014 року Верховна Рада і Європарламент синхронно ратифікували Угоду про асоціацію України та ЄС. З 1 листопада почалося так зване тимчасове застосування угоди.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук