Працівники «Львівводоканалу» вперше показали, куди потрапляють поліетиленові пакети з вулиці

Сміття, яке потрапляє через дощоприймачі в загальну каналізацію, перешкоджає роботі мережі і забиває її

СуспільствоІрина Панчишин, 9 квітня 2019, 15:40 2022 0

Комунальники «Львівводоканалу» відкрили журналістам ZAXID.NET Новин головний колектор річки Полтви. Там продемонстрували, якої шкоди щоразу наносять поліетиленові пакети, які опиняються на вулицях міста.

Колектор, в який спустились журналісти з працівниками водоканалу, знаходиться на перехресті вулиць Сахарова – Романицького. Приблизно за сорок метрів від входу працівники вказують на трубу, яка перетинає стелю. На ній зібралось чимало різного сміття: дроти, вологі серветки, які люди помилково викидають у туалет та поліетиленові пакети, які заносить сюди через дощоприймачі.

«Під час дощів спостерігаються такі зачепи сміття, поліетиленових пакетів, які попадають через дощоприймачі в систему загальної зливної каналізації і створюють закупорювання і перешкоджають нормальному функціонуванню каналізаційної мережі», – розповів начальник дільниці ремонту колекторів «Львівводоканалу» Василь Федосеєв.

Якщо їх не зняти вручну, вони потрапляють на очисні споруди підприємства і там при механічному очищенні можуть заблокувати роботу решіток, які відсортовують велике сміття.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук