Львів долучиться до ініціативи обміну досвідом міського управління при Фонді Маршала (США)

Представник Фонду Маршала обговорив з мером Львова ці можливості напередодні Безпекового форуму

СуспільствоОрися Шиян, 24 жовтня 20181091
Львів долучиться до ініціативи обміну досвідом міського управління при Фонді Маршала (США)
фото ЛМР
Бруно Лете займається питаннями спільної безпекової та оборонної політики ЄС, НАТО та зміни у Центральній та Східній Європі

Напередодні відкриття Безпекового форуму, що відбувається у Львові, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з представником Фонду Джермана Маршала (США) Бруно Лете. Під час зустрічі обговорили безпеку й оборону в Європі, політичну ситуацію в Україні та світі, а також можливості співпраці та обмін досвідом.

Як повідомляє прес-служба ЛМР, старший науковий співробітник з питань безпеки та оборони Фонду Джермана Маршала Бруно Лете приїхав до Львова для участі в Безпековому форумі, зокрема в дискусії, присвяченій обороні як сучасному поняттю, безпеці як основі управління державою.

Бруно Лете розповів про ініціативу з обміну досвідом міського управління, яка є при Фонді Джермана Маршала: «Маємо таку ініціативу, яка може вас зацікавити. В нас при фонді є мережа трансатлантичних міст. Це 20 міст в Європі, і 20 міст в Північній Америці. Міські голови цих міст збираються на зустрічі і обговорюють, дискутують на різні теми життя міста. Тобто суть програми є в обміні досвідом управління містом».

Мер Львова Андрій Садовий зазначив, що для якісного управління потрібно мати хорошу експертизу.

«Дуже важливо вибудовувати українські аналітичні центри, і таке завдання ми, власне, ставимо перед новоствореним Інститутом Просвіти, який і є організатором Форуму спільно з партнерами. Щоб приймати рішення, треба мати хорошу експертизу, треба робити чітку аналітику сьогоднішнього дня і планувати завтрашній день. Тому такі форуми, які ми робимо по безпеці, хочемо робити по всіх напрямках життя нашої країни. Бо треба вибудовувати команди, які будуть готові бути при владі і брати на себе більше відповідальності. А завдання Інституту Просвіти — бути мозковим центром», — пояснив Андрій Садовий.

фото прес-служби ЛМР

За інформацією Львівської міськради, головними сферами діяльності Бруно Лете як старшого наукового співробітника з питань безпеки та оборони у Фонді Джермана Маршала (США) в Брюсселі є спільна безпекова та оборонна політика ЄС, НАТО та зміни у Центральній та Східній Європі. У 2010 Бруно Лете був учасником делегації ЄС до США, де посилив секцію політики, безпеки та розвитку, та фокусувався на зовнішній політиці США та відносинах США-ЄС.

Нагадаємо, у Львові стартує Безпековий форум, головна тема якого — «Економіка війни чи війна економік». На нього з’їдуться 44 експерти, готові ділитися ідеями, досвідом та знаннями, та понад 240 учасників. Триватиме форум до 26 жовтня в Центрі Митрополита Андрея Шептицького у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук