Президент призначив голову Служби зовнішньої розвідки

Петро Порошенко призначив головою Служби зовнішньої розвідки керівника Місії України при НАТО Євгена Божка

Президент Петро Порошенко призначив головою Служби зовнішньої розвідки України Єгора Божка, який з червня 2015 року очолював Місію України при НАТО. Президент представив Божка колективу служби, повідомили у прес-службі президента.

«Я знаю Єгора Божка давно – як патріота, рішучу, професійну людину, яка має величезний досвід закордонної роботи», – сказав Петро Порошенко.

За словами президента, робота Єгора Божка у Місії України при НАТО дала можливість скоординувати зусилля на підтримку України наших міжнародних партнерів та значно підсилити обороноздатність нашої держави. Він також зауважив, що ця діяльність має особливе значення для захисту національних інтересів України.

Президент висловив впевненість, що призначення нового голови СЗРУ надасть імпульсу у розвитку цієї служби.

«Стрижнем успішності усіх починань і звершень є людина, її патріотизм, рівень професіоналізму, державницька мотивація та готовність до самопожертви – самопожертви в ім’я українського народу, Української держави», – заявив президент.

Глава держави окреслив стратегічні напрямки розвитку Служби та її взаємодії з ключовими партнерами. Він також висловив впевненість, що новопризначеному керівнику вдасться значно підсилити ефективність роботи Служби та взаємодії з іншими відомствами оборонного блоку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Останні новини
Залиште відгук