При Кабміні створять раду, яка координуватиме програму відновлення миру на Донбасі

Орієнтовний обсяг фінансових потреб на її виконання становить $1,52 млрд

При Кабміні створять раду, яка координуватиме програму відновлення миру на Донбасі
фото УНН
Руїни Вуглегірська

Найближчим часом Кабінет міністрів України планує прийняти рішення про створення ради, яка координуватиме виконання програми «відновлення миру на Донбасі». Про це у розмові з DT.UA заявив міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш.

«На підході зараз ще два рішення уряду, які безпосередньо пов'язані із державною програмою як однією зі складових механізмів, що мають бути реалізовані. Це створення відповідної ради при уряді на чолі з віце-прем'єром, з участю всіх центральних органів влади і представників регіональних та місцевих органів самоврядування», - повідомив він.

За його словами, рада має скоординувати дії для використання великого об'єму коштів які потрібні на «відновлення миру на сході».

«Згідно зі звітом спільної місії ЄС, ООН та Світового банку «Оцінка шляхів відновлення та розбудови миру в Україні», орієнтовний обсяг фінансових потреб на виконання програми становить $1,52 млрд. За компонентами, про які я говорив, потреби визначені й розподілені так: інфраструктура та соціальні послуги - $1,3 млрд, відновлення економіки - $135,5 млн, і третя компонента - соціальна стійкість, розбудова миру та громадська безпека потребує  $126,8 млн. Це, підкреслюю, оцінка потреб, визначена спільно з донорами - ООН та Світовим банком», - наголосив міністр.

Нагадаємо, 31 серпня, Кабмін схвалив концепцію державної програми «Відновлення і розвиток миру в східних регіонах України», присвячену ліквідації наслідків російської агресії в Донбасі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук