Про Дебальцеве. Не в тренді

Суспільство в цілому більше вірить Моторолі/Гіві ніж речникам Генштабу, РНБО

БлогиЄвген Магда , 17 лютого 2015 308
Євген Магда
політичний експерт

Сьогодні про цю точку на карті говорять всі. Це факт. Про військову складову не буду говорити - знань офіцера запасу мені для цього недостатньо. Інші знання дозволяють сказати, що ані в США, ані в Ізраїлі, ані в Британії перебіг бойових операцій в соцмережах не обговорюється. І не тому, що тамтешні рідні менше люблять своїх вояків, ніж наші. Про Генштаб і Міноборони теж нічого не скажу - не фахівець. Не певен, що будь-хто з медіа-комбатів може замінити Муженка чи Воробйова. Воювати, як і багато чого іншого, це професія, а ворог у нас небезпечний і цинічний.

Скажу, що Міністерства інформполітики у нас нема... Міністр і заступники є, міністерства нема... В умовах, коли проти нас працює інформмашина, яка за три місяці зробила з українців головними після американців ворогами росіян, це означає постійне промивання міків нашому суспільству.

Вчора спілкувалися з Borislav Bereza, він сказав, що Хуйло готується до 23 лютого провести парад у Дебальцевому. Переконуюся, що ні - він готується до річниці загибелі Небесної сотні. Ось тут у нього інтерес і до Майдану-3, і до чого завгодно. Схема проста - активізація бойових дій - багато жертв - мінімум інформації - хвиля в соцмережах - виступи біля Генштабу, на трасах, будь де

На жаль, сьогодні суспільство в цілому більше вірить Моторолі/Гіві ніж речникам Генштабу, РНБО і кому завгодно. Це варто виправити. Не буду просити перепосту, лише зауважу, що ця війна - не така, як багато з нас бачили в кіно або читали в книжках. Вона іде на знищення нас з вами - знищення фізичне та моральне.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук