Про політичне рейдерство

БлогиРоман Кізима , 7 червня 2017 238 1
Роман Кізима
Голова комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики Львівської обласної ради; партія «Самопоміч»

Інші блоги автора

1 червня реваншисти з так званої більшості Львівської обласної ради завдали чергового лицемірного і підступного удару по фракції «Самопоміч». Одним рішенням, без попереднього розгляду були «виведені» усі депутати з двох комісій: транспорту і АПК. Залишилися тільки голови комісій, які за дивним збігом обставин виявилися представниками «Самопомочі». Тим самим ці комісії стали фактично не дієздатними.

У комісії регламенту та антикорупційної політики, яку я очолюю, відбулась ще більш цікава історія. Без звільнення діючого голови комісії (Вашого покірного слуги) було призначено іншого. А той інший – депутат Ковч – увійшов у нашу комісію того ж 1 червня…

Весь цей каскадер пертурбацій-переходів був проведений одним рішенням ради. А усі пропозиції зачитувалися з голосу головою (!) облради. Таким чином, ми бачимо чергову спробу узурпації влади пропрезидентською більшістю. У опозиції забирають останні важелі контролю за часто деспотичними діями президії ради і ЛОДА.

На прикладі так званого «переобрання» голови антикорупційної комісії відбулось чергове зґвалтування регламенту та законодавства України. В попередньому проекті рішення не було навіть згадки про заміну голів комісій, заява «новоявленого» голови про вступ у комісію також була відсутня. Уявіть собі: користуючись моєю відсутністю в залі (!), не заслухавши мого звіту, навіть не звільнивши мене – призначають нового голову! Навіть диктатура Янукович і його банди до такого не додумувалася!

Я розцінюю такі дії голови Львівської обласної ради та частини депутатів як політичну розправу. Як помсту за мою безкомпромісну позицію щодо недопущення деспотичних змін до регламенту. За мої судові позови щодо корупційності обласних програм. Нарешті і за принципову позицію фракції «Самопоміч» в раді. Голова ЛОР своєю безвідповідальною поведінкою відкрив «ящик Пандори». Рейдерство комісій увійде в аннали української регіональної політики.

А наостанок звертаюся до тих боягузів, які злякалися навіть спробувати мене звільнити. «Шановні» боягузи! Я не тримаюся за посади в обласній раді. Для мене така ваша поведінка є компліментом і підтвердженням правильності моїх дій. Я розумію, що став кісткою у горлі ваших корупційних намірів. Повірте – ця кістка нікуди не подінеться! А для початку я оскаржу ваше злочинне голосування.

Боротьба триває…

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук