Просто цікаво

Про абсурд, який і далі бере гору над здоровим глуздом

БлогиВіктор Балога , 15 травня 2015 361
Віктор Балога
Політик, який народився на Закарпатті

У ситуації з кадровим скандалом в Міністерстві економіки мене більше цікавить не те, хто в цьому винен – керівник уряду, чи сам міністр. Мене дивує сама ситуація, коли людина має кабінет з табличкою «перший заступник міністра», користується службовим зв’язком, приймає людей, можливо навіть дає доручення, а потім виявляється, що він ніколи не числився на державній службі.

Просто цікаво, як цей випадок пройшов повз увагу правоохоронних органів і скільки ще у нас в країні може бути таких «заступників»? Як пан Боровик, не будучи на службі, щодня проходив у приміщення Міністерства економічного розвитку, що не можливо без перепустки? Хтось же повинен розібратися, де правда, а де – вигадка.

А найцікавіше, що зробити це немає кому. В ході реформи, прокуратура втратила функції загального нагляду. Можливо це і правильно, бо в цивілізованих країнах в правоохоронних органів немає таких повноважень. Але, в цивілізованих країнах, впевнений, немає такого, що ціле міністерство відхрещується від людини, яка працювала там першим заступником. Або, принаймні, так себе називала.

Одним словом, абсурд і далі бере гору над здоровим глуздом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук