П'ятьох захисників зі Львівщини визволили з російського полону
До теми
У межах чергового обміну полоненими вдалося повернути загалом 160 українських оборонців
У п’ятницю, 26 червня, у межах чергового обміну з російського полону повернулися п’ятеро мешканців Львівщини. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.
«За попередньою інформацією, серед воїнів, яких сьогодні визволили з полону, є п'ятеро жителів Львівщини. Деталі повідомлю згодом», – йдеться в повідомленні голови ЛОВА.
Як повідомлялося, 26 червня Україна повернула з російського полону ще 160 своїх захисників. Це вже третій етап великого обміну військовополоненими у форматі «1000 на 1000», про яких Україна та РФ домовились у травні.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter