Рада правосуддя люструвала суддю Вищого спеціалізованого суду

Люстрований Володимир Колесниченко за часів Януковича працював керівником Вищої ради юстиції

Вища рада правосуддя звільнила суддю Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ, колишнього голову Вищої ради юстиції Володимира Колесниченка відповідно до закону «Про очищення влади». Як повідомила прес-служба Вищої ради правосуддя у Facebook, рішення було ухвалене на засіданні 23 травня.

Як повідомила доповідач – член Вищої ради правосуддя Тетяна Малашенкова, вказані у зверненнях Міністерства юстиції підстави знайшли своє підтвердження у ході проведеної нею перевірки.

«Вища рада правосуддя ухвалила визнати порушення суддею Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Колесниченком Володимиром Миколайовичем вимог щодо несумісності та звільнити його з посади судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається на сайті Вищої ради правосуддя, Володимир Колесниченко у 2010-2013 роках обіймав посаду голови Вищої ради юстиції та не був звільнений у цей період з посади за власним бажанням. У зв’язку з цим до судді застосовується заборона протягом десяти років з дня набрання чинності законом України «Про очищення влади» обіймати посади, щодо яких здійснюється очищення влади.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук