Ранішнє засідання ВР так і не розпочалось
Ранкове пленарне засідання Верховної Ради сьогодні, 10 вересня, так і не розпочалося. Народні депутати з фракцій Партії регіонів, КПУ та Блоку Литвина покинули сесійну залу парламенту.
Депутати забрали із місць для голосування свої картки і вийшли із зали. Ранкове пленарне засідання сьогодні так і не розпочалося через блокування фракцією «БЮТ-Батьківщина» трибуни та президії парламенту, повідомляє УНІАН.
«Наступного тижня ми будемо працювати в нормальному режимі», - сказав лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, повідомляє ЗТ.
В той же час він не уточнив, до яких саме дій перейде коаліція, щоб розблокувати роботу Ради, додавши, що це будуть законні методи. «Ми знайдемо механізми, при яких Верховна Рада буде працювати конструктивно», - сказав О. Єфремов.
Разом з тим, в «БЮТ-Батьківщина» заявляють, що блокуватимуть роботу парламенту, поки не будуть прийняті позитивні рішення за їхніми вимогами.
«БЮТівці» наполягають на прийнятті рішень щодо скасування підвищених цін на газ, введення мораторію на підвищення тарифів на комунальні послуги, запровадження податкових канікул для малого і середнього бізнесу, а також щодо врегулювання питань з енергетичної безпеки.
Проте «регіонали» пояснюють блокування з боку опозиції намаганням не допустити звіту тимчасової слідчої комісії з питань з'ясування обставин розкрадання бюджетних коштів керівництвом Державного комітету з державного матеріального резерву за минулої влади. Про це заявив заступник лідера фракції Партії регіонів Михайло Чечетов.
«Ця політична бутафорія викликана тільки одним - інстинктом самозбереження і страхом про публічної інформації комісії про розграбування Державного матеріального резерву країни», - сказав він.
М. Чечетов висловив надію, що більшість опозиціонерів згодом зрозуміють свою неконструктивну позицію і перестануть блокувати роботу парламенту. Він зазначив, що таких у фракції вже налічується дуже багато.
Нагадаємо, сьогодні, 10 вересня, депутати з фракції БЮТ-"Батьківщина" заблокували трибуну Верховної Ради і вимагають розгляду опозиційних законопроектів.