Ранковий пікет під стінами львівської мерії замовило ВО "Свобода", - джерело

Головні Новини за 12 лютогоЗореслава Кадикало, 12 лютого 2015, 14:42 1304 0

Сьогодні, 12 лютого, півсотні активістів громадського формування "Розвиток громади" на замовлення всеукраїнського об'єднання "Свобода" прийшли під стіни Львівської міської ради з пікетом. Протестувальники звинуватили владу у перешкоджанні їхній діяльності. 

"Пікет ГО "Розвиток громади" замовило ВО "Свобода", аби ще раз дискредитувати міську владу", - повідомило джерело.

Натомість, пікетувальники запевняють, що їх звинувачення цілком обґрунтовані. За їх словами, ГО "Розвиток громади" надто довго реєстрували і лише сьогодні вранці віддали необхідні документи.

"Ми 17 грудня подали документи для реєстрації нашого громадського формування у міській раді. 19 грудня на виконкомі було проголосовано рішення про реєстрацію нашого формування, але це рішення нам не видавали - були порушені всі терміни. Ми 55 днів не мали жодної чіткої відповіді від представників влади", - зазначив активіст громадського формування "Розвиток громади" Назар Сенів.

У міській раді, натомість, кажуть, що реєстрація затяглася, бо слід було усунути деякі юридичні неточності.

"Це не так, що міська рада не дає їм існувати. Наприкінці грудня було прийняте рішення виконкому. Ми їм видали на руки папери сьогодні, не тому, що проводився пікет, а тому, що були певні юридичні неузгодженості в документах, ми їх усували. Тобто на сьогодні люди отримали рішеня виконавчого комітету, копію рішень і тому всі питання вирішені", - пояснила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.

Пікетувальники ж кажуть, що таким чином їм перешкоджають патрулювати місто, адже вони прагнуть допомогти міській міліції стерегти правопорядок у Львові.

Начальник міського управління міліції Сергій Зюбаненко ж підтверджує, що патрулів і справді бракує, проте для того, аби допомогти міліції, не обов'язково реєструвати громадське формування. 

Зюбаненка бентежить те, що "організацій багато, а толку від них - мало". Окрім того він вважає, що чимало громадських формувань переслідує власні корисливі цілі.

"Ці члени громадських формувань після того, як отримають дозвіл, мають право на придбання та використання пристроїв для відстрілу гумовими кулями. У нас і так непроста ситуація з обігом зброї, після того як у райвідділах у так звану "Ніч гніву" була викрадена зброя. Та й тепер, після початку АТО, скільки сюди її повертається нелегально", - додав начальник міського управління міліції

Окрім того, за словами Зюбаненка, якщо хтось звертається із ініціативою допомогти патрулювати місто, то вони не відмовляють. Лише спершу перевіряють цих людей чи формування, які звертаються до них. Серед переліку таких організацій, громадського формування "Розвиток громади" нема.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук