Реформувати українську міліцію допоможуть експерти з ЄС

СуспільствоВолодимир Пиріг, 26 листопада 20143850

40 радників ЄС вже працюють над удосконаленням міліцейського відомства України, і ще 30 планують залучити в команду найближчим часом.

Про це йшлося під час робочої наради «Питання політики євроінтеграції МВС та надання міжнародної фінансової та технічної допомоги в процесі реформування системи ОВС (органів внутрішніх справ) України», повідомили в прес-службі МВС України.

На заході були присутні заступники міністра внутрішніх справ України, радники глави правоохоронного відомства, керівники структурних підрозділів МВС, члени Експертної ради з питань дотримання прав людини та реформування органів внутрішніх справ при МВС України на чолі з Євгеном Захаровим та іноземні партнери МВС на чолі з Яном Томбінським, послом, головою Представництва ЄС в Україні.

Зокрема, під час наради були розглянуті основні напрямки політики євроінтеграції МВС і надання ефективної та довгострокової міжнародної технічної та фінансової допомоги в процесі реформування ОВС, організаційні засади взаємодії МВС, громадянського суспільства і міжнародних організацій в рамках Національної громадянської платформи для подальшого реформування ОВС і про результати першого етапу реформування ОВС, виконання пілотних проектів за цим напрямом у Львівській і Хмельницькій областях.

Заступник міністра з питань євроінтеграції Тигран Авакян зазначив, що правоохоронне відомство потребує допомоги суспільства, адже міліція і є частиною суспільства.

У свою чергу посол, голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський привітав з прийняттям урядом України першочергових заходів щодо реформування Міністерства внутрішніх справ України і стратегії розвитку МВС.

За його словами, ЄС за запитом української сторони створив консультативну місію Європейського Союзу. Вона приступить до роботи вже на поточному тижні. До її складу входять фахівці з різних країн ЄС, в основному з Данії, Швеції та Німеччини.

Томбінський зазначив, що ЄС вже багато років допомагає Україні в цьому напрямку. У той же час, за його словами, головні проблеми можуть виникнути при практичній реалізації запланованих заходів.

За словами Стіва Сміта, головного радника консультативної місії Європейського Союзу 40 радників ЄС вже працюють над удосконаленням правоохоронного відомства України, і ще 30 планують залучити в команду найближчим часом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук