Ректорат УКУ відреагував на ролик Садового у світшоті університету

СуспільствоАК, 25 лютого 201935170
Ректорат УКУ відреагував на ролик Садового у світшоті університету
фото YouTube
Андрій Садовий зняв два передвиборчі ролики у світшоті з написом «Made in UCU. Асоціація випускників Українського католицького університету»

Ректорат Українського католицького університету (УКУ) у Львові відреагував на появу кандидата у президенти Андрія Садового в університетському світшоті у передвиборчому ролику. У поширеній 25 лютого офіційній заяві УКУ наголошується, що Садовий, як і будь-який інший покупець фірмової атрибутики УКУ, має право використовувати її на власний розсуд.

Раніше користувачі соцмереж звернули увагу, що у двох своїх передвиборчих роликах (тут і тут) Андрій Садовий знявся у світшоті з написом «Made in UCU. Асоціація випускників Українського католицького університету», хоча він є випускником «Львівської політехніки». Як зазначено у заяві УКУ, частина університетської спільноти сприйняла його появу у цьому світшоті як ознаку безпосередньої підтримки Садового з боку УКУ.

«Згадану футболку п. Садовий придбав в Асоціації випускників на тих самих засадах, що й інші люди, тобто з правом вільного використання. Відповідальність за те, як людина використовує придбану річ, несе сам покупець. Сподіваємося, це добре усвідомлюють усі, хто хоч раз закуповував інституційну атрибутику у вільному продажу», – стверджують в УКУ.

У заяві від імені ректорату також висловлена вдячність Садовому за підтримку УКУ впродовж трьох його каденцій як мера Львова. «Така підтримка є важливою складовою нашого успіху як університету», – зазначено у заяві.

Ректорат УКУ також наголосив, що у своїй повсякденній діяльності університет дотримується розробленої раніше політики, згідно з якою УКУ не може асоціюватися в уяві громадськості України з якоюсь однією політичною партією чи угрупованням, проте всі студенти, викладачі і працівники УКУ є вільними у своїх політичних симпатіях і мають право підтримувати своїх кандидатів виключно від власного імені.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук