Рік мобільного інтернету: lifecell підбиває підсумки 2019-го та запроваджує цифрові тренди

Рік мобільного інтернету: lifecell підбиває підсумки 2019-го та запроваджує цифрові тренди

Поява 4G значно розширила можливості смартфонів, які тепер активно використовуються для перегляду відео, спілкування, онлайн-шопінгу, дистанційного навчання та інших Інтернет послуг. Користувачі досить швидко перевели свої гаджети у новий режим: уже 74% українців використовують для виходу в Інтернет свій смартфон, а 45% – називають смартфон своїм основним пристроєм для виходу у «всесвітню павутину». Мобільним інтернетом з однаковим успіхом користуються люди будь-якого віку та будь яких професій, адже він дає можливість де й коли завгодно здійснити онлайн-операції, надіслати повідомлення чи просто пограти улюблену онлайн-гру.

Для того, щоб забезпечити такий динамічний попит, а також – зручність та доступність використання 4G, lifecell активно інвестує у покриття не лише у великих містах, а й у віддалених селах. У 2019 році компанія запустила мобільний інтернет нового покоління у 83 населених пунктах Львівської області. Ще в 11 подбали про покращення якості зв’язку, встановивши 18 базових станцій. Активно розширюючи покриття, lifecell прагне забезпечити високошвидкісним 4G сотні тисяч користувачів, яких особливо багато у містах-мільйонниках. Наприклад, лише за останній рік у Львові використання мобільного інтернет-трафіку абонентами lifecell зросло на 65%.

«Якщо говорити про те, для чого абоненти lifecell використовують мобільний інтернет, то, в першу чергу, це відеосервіси – 36%, – розповідає Костянтин Сотніков, керівник департаменту експлуатації мобільної мережі – Ще 33% використовують інтернет-трафік через браузер та додатки, 26% користуються соцмережами, 4 – месенджерами. Чоловіків-користувачів 4G серед абонентів lifecell наразі значно більше, ніж жінок – 62% проти 38% відповідно. Щодо віку, то майже половина з них – це люди віком від 26 до 35 років».

Разом з тим, користувачі не відмовляються і від стандартних функцій мобільного зв’язку. Про це свідчить той факт, що найпопулярнішим серед львів’ян – абонентів lifecell лишається тариф «Лайфхак», оптимальний як для дзвінків, так і для мобільного інтернету. Адже це єдиний на українському ринку тарифний план, де об’єм інтернет-трафіку визначається кількістю спожитих гігабайтів минулого місяця, до яких гарантовано додаються ще 20 ГБ. До того ж, «Лайфхак» включає безлім на соцмережі та 1500 хвилин на 4 тижні для дзвінків на всі номери по Україні, які можна замінити на безліміт у мережі lifecell та 150 хв на інші номери. Враховуючи популярність тарифу, lifecell зробив приємний сюрприз своїм абонентам, зафіксувавши вартість пакету 150 гривень до кінця 2020 року.

Наступний рік обіцяє наростити обсяги використання мобільного трафіку як в обласних центрах, так і в невеликих населених пунктах – тож вже зараз lifecell робить все, щоб забезпечити потреби абонентів у високошвидкісному 4G та якісному зв’язку. Зокрема, користувачі вже зараз мають можливість підключитися до 4.5G на базі технології LTE Advanced Pro, що забезпечує до 5 разів вищу швидкість завантаження у порівнянні 3G. Тож у 2020-му абоненти lifecell зможуть отримувати ще більше гігабайт яскравих вражень онлайн та насолоджуватися спілкуванням у будь-якій локації – без жодних обмежень!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук