РНБО підтримала виділення силовикам у поточному році додаткових ₴7,8 млрд

Засідання РНБО

Рада національної безпеки і оборони України підтримала забезпечення додатковим фінансуванням сектору безпеки і оборони в межах бюджету поточного року. Про це повідомили у прес-служба РНБО.

РНБО на своєму засіданні у середу підтримала рішення Кабінету міністрів щодо внесення змін до держбюджету на 2016 рік з метою збільшення фінансування Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Національної поліції України, Державної прикордонної служби України та інших силових структур.

Зокрема, передбачено збільшити фінансування Міністерства оборони України на 3,8 млрд грн, Головного управління розвідки Міністерства оборони України – на 175 млн грн, Національної поліції України – на 2,48 млрд грн, Державної прикордонної служби України та інших силових структур – на 782,7 млн грн, Служби безпеки України – на 128,5 млн грн, Управління державної охорони України – на 51 млн грн.

Особливу увагу також було приділено питанням соціального забезпечення військовослужбовців та поліцейських.

Зазначимо, у проекті держбюджету на наступний рік фінансування сектору безпеки і оборони передбачене на рівні 116 млрд: у 2017 році Міноборони отримає 64 млрд грн, МВС – 46 млрд грн, СБУ – 6 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук