Росія продає два бойових кораблі, які не може добудувати через санкції України

СвітКатерина Чурилова, 15 лютого 201710790
Росія не може добудувати два фрегата для Чорноморського флоту

Російська Федерація не може добудувати два фрегати для свого Чорноморського флоту, оскільки Україна запровадила санкції проти РФ у галузі військово-промислового співробітництва та відмовилась продавати двигуни для кораблів цього типу.

Як повідомляє російське «РИА Новости», два фрегати проекту 11356 – «Адмирал Бутаков» та «Адмирал Истомин», які будували на заводі «Янтар» у Калінінграді, продадуть Індії, котра самостійно придбає і встановить двигуни для кораблів.

До 2020 року для Чорноморського флоту Росія планувала побудувати шість подібних суден. Два фрегати з цих шести наразі вже увійшли до складу військово-морського флоту, ще один проходить державні випробування.

Будівництво інших трьох кораблів призупинили через відсутність двигунів, які раніше постачало до РФ українське підприємство «Зоря – Машпроект» з Миколаєва.

Нагадаємо, 2015 року рішенням РНБО Україна припинила будь-яке військово-технічне співробітництво, а також співробітництво в воєнній сфері та сфері безпеки з Російською Федерацією. Кабінетом Міністрів України, Міністерством оборони, СБУ та розвідувальними органами України денонсовані угоди з відповідними структурами РФ та припинено співробітництво у цих сферах.

Зокрема, Україна припинила обслуговування ракетних комплексів, які є важливою складовою ракетних військ стратегічного призначення РФ, що вироблялись на підприємстві «Південмаш».

Восени 2016 року миколаївське держпідприємство «Зоря – Машпроект» відвідали представники міністерства оборони Індії, які цікавились двигунами для морських агрегатів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук