Росія провела військові навчання в Придністров'ї

СвітVolodymyr Balyta, 26 березня 20144760
Росія провела військові навчання в Придністров'ї
фото "Радіо 24"
Солдати відбивали атаку на військову базу

Російські військові, дислоковані в Придністров'ї – сепаратистському регіоні Молдови, провели антитерористичні навчання, в ході яких відпрацьовувалися дії з відбиття атаки на свою військову базу.

Глава військового командування НАТО висловив стурбованість тим, що після Криму Росія пильно стежить за Придністров'ям. Також стурбованість подіями біля кордону України висловили США, пише Голос Америки.

Росія має в Придністров'ї постійним миротворчим контингентом.

Коли політична ситуації в Україні була нестабільною, Росія провела кілька військових навчань. Деякі з них проводилися у східних кордонів України і носили масовий характер. Особливо побоювання загострилися, після того як президент Володимир Путін отримав від російського парламенту дозвіл на використання збройних сил для захисту росіян у разі потреби.

У Вашингтоні представник Держдепартаменту Марі Харф висловила стурбованість уряду США у зв'язку з розвитком подій біля кордонів України. «Ми стурбовані не тільки військами, а й тим , що Росія провокує заворушення в деяких регіонах на південному сході України, особливо напередодні виборів, які, на нашу думку, мають настільки важливе значення для руху України вперед», – сказала Харф.

Нагадаємо, що раніше верховний головнокомандувач сил НАТО у Європі Філіп Брідлов заявив, що зосереджених біля українських кордонів військ Росії вистачить для того, щоб дійти до Придністров’я.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук