Росія скасувала пільговий режим для українців на своїй території

СвітВолодимир Пиріг, 1 листопада 201510091
Потяг «Москва – Львів», який провокатори розмалювали кольорами георгіївської стрічки

З неділі, 1 листопада, перестав діяти пільговий режим перебування на території Російської Федерації для українців. Преференції збереглися лише для біженців зі сходу України.

Для решти українців перебувати на території Росії без дозвільних документів – патенту на роботу, дозволу на тимчасове проживання та інших, можна буде 90 днів протягом 180 днів, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Після 1 листопада у громадян України буде 30 днів для оформлення правового або трудового статусу на території Росії.

«Після 1 листопада українські громадяни будуть перебувати на території РФ у тому ж статусі, що й громадяни інших країн СНД. З 1 грудня стосовно порушників будуть вживатися заходи адміністративного характеру, включаючи закриття в’їзду», – сказав голова Федеральної міграційної служби (ФМС) РФ Костянтин Ромодановський.

За даними ФМС, за тимчасовим притулком, статусом біженця або дозволом на тимчасове проживання до Росії звернулися понад 600 тис. українців. Всього на території РФ перебуває близько 2,6 мільйона громадян України, з них з південно-східних регіонів – понад мільйон.

Нагадаємо, Україна з 7 квітня минулого року ввела обмеження на тимчасове перебування на її території громадян Росії у відповідь на схожу заборону, яку Росія ввела 1 січня 2014 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук