Росія заборонила в’їзд в окупований Крим українському адвокату Євгенії Закревській

Росія заборонила в’їзд в окупований Крим українському адвокату Євгенії Закревській
фото DW
Євгенія Закревська

Російські прикордонники не дозволили в'їхати в анексований Крим українському адвокату і правозахисниці Євгенії Закревській, мотивуючи це забороною на її в'їзд до РФ.

«Під час проходження паспортного контролю, прикордонники переглянулися, понесли кудись мій паспорт, попросили зачекати. Як виявилось – щоб роздрукувати офіційне повідомлення про заборону мені в'їзду в РФ до 01.09.2020 р., один з них на камеру мені його зачитав», – розповіла Закревська «Громадському ТБ».

«В повідомленні підставою заборони зазначено рішення ФСБ, винесене згідно п.1 ст. 27 Федерального Закону № 114 «Про порядок в'їзду і виїзду в РФ». Прикордонник мені пояснив, що це означає, що я, на думку ФСБ, створюю загрозу обороноздатності чи державній безпеці РФ», – додала адвокат.

Якими конкретно діями Закревська створила таку загрозу, прикордонники пояснити не змогли. «Вам краще знати, «за що». Ми в базі бачимо лише те, що в повідомлені», – цитує слова прикордонника Закревська.

Євгенія Закревська представляє інтереси ув'язненого кримського правозахисника Еміра-Усеїна Куку як потерпілого в Україні та в Європейському суді з прав людини. Вона документувала факти переслідування правозахисника з боку ФСБ ще до його арешту - організований навесні  2015-го року напад на Куку, побиття, викрадення-затримання, фабрикування кримінальних справ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук