Росіяни примушують дітей окупованого Криму опановувати військову справу

Всеросійськи рух «Юнармія» був створений у минулому році з ініціативи міністерства оборони Росії

Більше тисячі школярів окупованого Севастополя зарахували до лав так званого Всеросійського військово-патріотичного громадського руху «Юнармія». Церемонія пройшла у суботу, 29 жовтня, в окупованому місті біля пам'ятника Матросу і Солдату. Про це повідомив начальник відділу інформаційного забезпечення Чорноморського флоту (ЧФ) капітан першого рангу В'ячеслав Трухачов, пише «Главком».

«Одними з ключових моментів заходу став показовий виступ підрозділу морської піхоти ЧФ з демонстрацією прийомів рукопашного бою і вручення школярам значків «Юнарміі», яке здійснили курсанти Чорноморського вищого військово-морського училища імені П.С. Нахімова», - повідомив Трухачов.

За даними військових ЗС РФ, в даний час до юнармійского руху в Севастополі загнали 47 середніх загальноосвітніх установ і близько 20 громадських і спортивних організацій.

Всеросійськи рух «Юнармія» був створений у минулому році з ініціативи міністерства оборони Росії за підтримки президента країни-агресора Володимира Путіна. Він покликаний об'єднати всі організації, органи, що займаються допризовною підготовкою громадян. Мета руху - викликати інтерес у підростаючого покоління до географії та історії країни, яка окупувала Крим.

Як зазначається, вступати в юнармію примушують школярів, юнацькі організації та клуби. Основними формами діяльності  руху є військово-спортивні ігри, військово-патріотичні клуби і профільні спеціалізовані формування, спартакіади з військово-прикладних видів спорту, вахти пам'яті і походи по місцях бойової слави, а також пости біля Вічного вогню, обелісків і меморіалів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук