Росію вперше не запросили на Генасамблею ПАЧЕС

СуспільствоАндрій Стець, 14 жовтня 20173250
Росія звинувачує у ситуації Україну

Росія вперше за 25-річну історію Парламентської асамблеї Чорноморського економічного співробітництва не візьме участь у засіданні Генасамблеї ПАЧЕС, яке відбудеться в Києві, оскільки Україна як країна-організатор не надіслала запрошення в Москву. Про це повідомив голова російської делегації, депутат Держдуми Михайло Ємельянов.

«Стався абсолютно безпрецедентний випадок, коли українська сторона - країна-організатор - не запросила Росію, країну-учасницю, на засідання Генеральної асамблеї ПАЧЕС. Це перший випадок за 25-річну історію ПАЧЕС», – цитує Ємельянова російський «Інтерфакс».

Ємельянов визнав, що ПАЧЕС - досить складна організація, до неї входять країни, у яких є двосторонні конфлікти, «але ніколи ще не було, щоб країна, у якої гострий конфлікт з іншою стороною, не запрошувала делегацію на засідання».

Депутат Держдуми заявив, що в Росії будуть «уважно стежити за ситуацією на засіданні Генасамблеї ПАЧЕС у Києві».

«Якщо будуть прийняті якісь антиросійські рішення, ми, звичайно, будемо їх оскаржувати, в тому числі і з юридичних підстав», - попередив він і додав, що в Росії «розраховують на здорову позицію більшості членів організації».

Зазначимо, що Організація чорноморського економічного співробітництва об'єднує 12 держав Причорномор'я і Південних Балкан. Вона була створена для розвитку співпраці, миру і стабільності в басейні Чорного моря. В листопаді 2017 року в Києві заплановане проведення ювілейної, 50-тої пленарної сесія ПАЧЕС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук