Розробника системи е-декларування НАЗК запідозрили в несплаті податків

На створення реєстру ВПО та системи е-декларування були витрачені гроші міжнародних організацій

Розробника системи е-декларування НАЗК запідозрили в несплаті податків
фото Еспресо
Юрій Новіков, директор ТОВ «Міранда», яке розробляло сайт НАЗК для подачі е-декларацій

Прокуратура Київської області повідомила про підозру директору товариства, який ухилився від сплати податків майже на 1 млн грн під час використання коштів міжнародних організацій, виділених на розробку реєстру тимчасово переміщених осіб і системи електронного декларування для Національного агентства з протидії корупції (НАЗК).

У повідомленні не вказано, про кого саме йдеться, але з нього випливає, що у злочині підозрюють керівника ТОВ «Міранда» Юрія Новікова, яке розробляло як систему е-декларацій, так і реєстр внутрішньо переміщених осіб. При цьому директор «Міранди» Юрій Новіков народився 27 серпня 1980 року (отже зараз йому – 36 повних років), а в повідомленні йдеться, що підозрюваному – 36 років.

«Під час досудового розслідування встановлено, що директор товариства, яке займається інформаційними технологіями, уклав два договори про розробку програмного забезпечення з Міжнародною організацією з міграції та Програмою розвитку ООН. Згідно з умовами договору, директор повинен розробити реєстр тимчасово переміщених осіб і систему електронного декларування для НАЗК», – повідомила в середу прес-служба прокуратури Київської області.

За інформацією прокуратури, отримавши за вказаними договорами грошові кошти, директор на підставі підроблених документів перерахував гроші на банківські рахунки субпідрядної організації (нерезидента України), яка має ознаки фіктивності і не здійснює реальної фінансово-господарської діяльності.

«Проведена під час досудового розслідування податкова перевірка встановила факт умисного ухилення від сплати податків підприємства на загальну суму 934 тис. 977 грн», – йдеться в повідомленні.

36-річному директору товариства повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366 (службове підроблення), ч. 1 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук