Рятувальники вимагатимуть закрити львівський кіноцентр ім. Довженка через пожежну безпеку

Головні новини Львова 04.04Юрій Герун, 4 квітня 2018, 18:25 925 1

Надзвичайники й далі інспектують громадські заклади, аби перевірити пожежну безпеку. Цього разу навідались у центр імені Довженка на Сихові. До того ж не просто з перевіркою, а ще й зімітували виникнення пожежі в кінотеатрі.

До культурно-освітнього центру імені Довженка інспекція з перевірки пожежної безпеки завітала несподівано. Гостей зустріла директорка. І одразу ж ‒ перші зауваження.

«Вогнегасник є на місці вуглекислотний, але він не проходив технічного обслуговування у відповідності до норм. Подивіться на розподільчі коробки, в якому стані електромереж», ‒ робить зауваження головний інспектор відділу пожежної безпеки ДСНС Львівщини Ігор Брегін.

Проходи та сходова клітка подекуди захаращені. На першому поверсі орендарі, та це, за словами рятувальників, не звільняє заклад від відповідальності за пожежну безпеку. На черзі імпровізований екзамен для персоналу: «Які ваші дії у випадку пожежі? Дзвонимо «101» і дивимося по ситуації, якщо треба ‒ виводимо людей».

Чим далі до середини, тим більше порушень. Аварійного освітлення немає, електромережа під’єднана з порушеннями.

«Зараз ми спостерігаємо тимчасові ділянки, які живлять незрозуміло що. Зазвичай це є порушенням правил пожежної безпеки», – продовжує перевірку головний інспектор відділу пожежної безпеки ДСНС Львівщини Ігор Брегін.

Та є й позитиви: пожежними рукавами надходить вода, а більшість вогнегасників на своєму місці і справні.

У центрі є два кінозали на 250 та 750 місць. Облицювання підлоги та сцени не оброблене вогнетривкими розчинами а за лаштунками ‒ непотріб.

Завершили надзвичайники свій «похід» до сихівського культурного-освітнього центру справжньою пожежною тривогою. Людей евакуювали, електромережу вимкнули. Рятувальники прибули за лічені хвилини після виклику і взялись ліквідовувати займання у кінозалі. Усе максимально реалістично і в повній амуніції.

І врешті-решт після перевірки ‒ остаточний висновок. «Швидше за все, ми будемо звертатись до адміністративного суду щодо заборони експлуатації закладу до повного усунення порушень вимог пожежної безпеки», ‒ підсумував головний інспектор відділу пожежної безпеки ДСНС Львівщини Ігор Брегін.

Директорка пообіцяла виправити найбільші недоліки та продемонструвала, як виглядатиме центр після ремонту.

«Цей культурно-освітній центр останні роки не отримував фінансування, цього року вперше статутний фонд є поповнений ‒ це 1,3 млн. Є ряд великих зауважень, ми приймаємо їх до уваги, вже сьогодні наші працівники отримали декілька доручень і матимемо окрему нараду», ‒ каже директорка культурно-освітнього центру ім.О.Довженка Марта Іванишин.

Нагадаємо, перевірки закладів громадського призначення почали із 2 квітня за дорученням Кабміну. Наразі на Львівщині вже інспектували 140 об'єктів із понад двох тисяч запланованих.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук